Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Odkup odszkodowania oc

Odkup odszkodowania oc
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Orzechowa 5 80-001 Gdańsk Tel.: 739088388 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Odkup odszkodowania oc

Z ofertą na stronie online odzyskamyodszkodowanie.pl mogą zapoznać się osoby, które uległy wypadkowi w pracy, rolnictwie lub na drodze. Firma, która na niej zaprezentowała swoje usługi, proponuje odkup odszkodowania OC. Jest to prosty sposób na szybkie zyskanie dodatkowej gotówki. Dzięki niemu klient nie musi przejmować się kosztami sądowymi. Oszczędzi sobie on również wielu nerwów. Po prostu odda firmie prawo do zaniżonej części odszkodowania, a ta oszacuje kwotę dopłaty. Klient otrzyma gotówkę już po kilku dniach bez czekania na koniec procesu lub negocjacji z ubezpieczycielem.

Powyższa firma może dokonać weryfikacji szkody OC do 3 lat wstecz. Klient, któremu zaniżono odszkodowanie, ma szansę odzyskać pieniądze nawet wtedy, jeżeli otrzymał już pieniądze od ubezpieczalni, sprzedał lub zezłomował auto, a także w sytuacji, gdy zapłacił za naprawę pojazdu z własnej kieszeni.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Traczer.pl

Więcej
service picture

Compte For-Tech

Więcej
service picture

APE-LP

Więcej