Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Gabinet psychoterapii

Gabinet psychoterapii
Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek Wałowa 20 84-200 Wejherowo Tel.: 600016854 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Gabinet psychoterapii

Duża część par, w związku których pojawia się poważny kryzys, decyduje się po prostu na rozstanie. To z tego powodu tak częste są rozwody, na czym cierpią dzieci, ale też sami partnerzy. Nawet gdy związek nie był usankcjonowany prawnie i partnerzy nie mają potomstwa, koniec związku zawsze jest przykrym przeżyciem, w niektórych przypadkach zaś na pewno można byłoby tego uniknąć.

W jaki sposób jednak porozumieć się, gdy wydaje się, że nie jest to już możliwe? Rozbieżne kierunki, w jakich podążają partnerzy, na pewno są problemem, ale zawsze warto ratować związek. W tym celu dobrze będzie odwiedzić dobry gabinet psychoterapii. W Rumii w gabinecie doświadczonego psychologa, prezentującego się pod adresem psychoterapia.nets.pl, pomoc może znaleźć każda para. Skorzystanie z takiego rozwiązania może pomóc uniknąć najgorszego, czyli rozstania, a nawet sprawić, że związek będzie tak szczęśliwy, jak jeszcze nigdy.

Napisz komentarz


Dnia 2018-09-27 12:23:50 Maria Wróblewska napisał:
Pani Joanna bardzo pomogła mi podczas sesji psychoterapeutycznych pozbyć się lęków i obaw przed wspomnieniami o wypadku samochodowym spowodowanym przeze mnie.
Ocena: 3

Proponowane firmy:

service picture

FIN-EL Consulting s.c.

Więcej
service picture

Traczer.pl

Więcej
service picture

Compte For-Tech

Więcej