Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Buty robocze zimowe

Buty robocze zimowe
Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Buty robocze zimowe

Pracownik, którego zakres obowiązków wiąże się ze spędzaniem dużej ilości czasu w niskich temperaturach, powinien bezwzględnie mieć na sobie odzienie, które chroni przed wychłodzeniem organizmu. Duża zasługa odpowiedniej izolacji cieplnej na pewno leży w dobrze dobranym obuwiu, dlatego podstawą są tu ciepłe buty robocze zimowe. Modele dostępne w sklepie Trekker Sport są tak skonstruowane, by nie tylko dbały o odpowiednie ogrzanie stóp (gruba, profesjonalna ocieplina), ale i zapewniały im jednocześnie dobrą wentylację i ochronę przed wilgocią z zewnątrz (specjalna membrana).

Bardzo ważna jest też oczywiście podeszwa i w tym wypadku zastosowano warstwę niepoślizgową, dzięki której można pracować bezpiecznie nawet na lodowych powierzchniach. Dodatkowo jest ona w pełni odporna na możliwość przebicia, a kompletu zabezpieczeń dopełniają utwardzone noski oraz wzmocnienie zapiętka. Droższe modele posiadają specjalne systemy wiązania, które pozwalają na szybkie zakładanie i ściąganie obuwia, gdy zajdzie taka potrzeba.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

Ebordi s.c.

Więcej
service picture

2Koła & Ski

Więcej