Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Lombard Warszawa żoliborz - http://kantormarymont.pl/

Lombard Warszawa żoliborz - http://kantormarymont.pl/
Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" Słowackiego 45 01-690 Warszwa Tel.: (22) 833 66 58 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Lombard Warszawa żoliborz - http://kantormarymont.pl/

Pilne wydatki wymagają gotówki, więc wiele osób zastanawia się, jak ją zdobyć. Okazuje się, że pożyczki bankowe nie stanowią jedynej możliwości. Istnieje przecież szansa otrzymania pieniędzy pod zastaw cennych przedmiotów, na przykład biżuterii, zegarków, monet, kamieni szlachetnych czy zabytkowych pamiątek.

W celu uzyskania indywidualnej wyceny należy odwiedzić lombard w Warszawie na Żoliborzu, a konkretnie kantormarymont.pl przy ulicy Słowackiego 45. Lokalizacja jest doskonale znana mieszkańcom stolicy, problemów z dotarciem nie powinni mieć także turyści. Punkt działający od 1990 roku wyróżnia się kompleksowym podejściem do potrzeb klientów, oferując nie tylko pożyczki pod zastaw, ale również skup złota i srebra oraz kantor handlujący wieloma walutami z całego świata.

Jeśli potrzeba finansowa jest duża, nie ma co zwlekać. Przez 6 dni w tygodniu na Żoliborzu działa lombard, który gwarantuje szybką gotówkę za wartościowe przedmioty. Pełna dyskrecja jest podstawą działalności doświadczonych pracowników.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Solispharm Sp. z o. o.

Więcej