Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Śrutownice

Śrutownice
AKP PROGRESS Spółka z o.o. K. Szymanowskiego 1C 67-100 Nowa Sól Tel.: 696 666 533 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Śrutownice

Podczas remontów statków czy różnych konstrukcji metalowych używa się różnego typu piaskarek pozwalających na pozbycie się rdzy, resztek farb, a także innych zanieczyszczeń, które bezwzględnie należy usunąć przed konserwacją i kolejnym zabezpieczeniem farbami. Takie oczyszczarki wirnikowe lub inaczej śrutownice projektuje i tworzy jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów ze strony akpprogress.pl. Jest to przedsiębiorstwo charakteryzujące się nowoczesnością rozwiązań technologicznych i elastycznością w kwestii dostosowania najróżniejszych maszyn do potrzeb klienta.

Wspomniane wyżej śrutownice wykorzystuje się także niekiedy do oczyszczania innych powierzchni niż metalowe, a należą do nich między innymi:

  • gumowe,
  • szklane,
  • betonowe,
  • kamienne,
  • z tworzyw sztucznych,

wystarczy tylko ustawić odpowiednią moc urządzenia i dobrać ścierniwo. Przy ich pomocy można także wygładzać powierzchnię poddawaną wcześniej obróbce termicznej, która spowodowała powstanie nierówności. Pragnąc zamówić jedną z takich maszyn dostosowanych do potrzeb własnej firmy, wystarczy skontaktować się z producentem.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Więcej