Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

TerapiaKobieta.pl • Choroba alkoholowa kobiet

TerapiaKobieta.pl • Choroba alkoholowa kobiet
TerapiaKobieta.pl Spławie 48 61-312 Poznań Tel.: 533 221 555 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

TerapiaKobieta.pl • Choroba alkoholowa kobiet

Na temat alkoholizmu wiele się mówi, gdyż dla nikogo nie jest tajemnicą, że w Polsce jest to wielki problem społeczny. Najczęściej jednak mówi się o alkoholizmie mężczyzn, podczas gdy choroba alkoholowa kobiet jest tematem tabu. Powoduje to, że kobiety, które mają ten problem, ogromnie się go wstydzą. Nieraz boją się podjąć leczenie, obawiając się, że ich tajemnica się wyda i zostaną w swoim środowisku napiętnowane, przez co stracą wszystko.

Nie musi tak jednak być. Wystarczy zdecydować się na leczenie w prywatnym ośrodku, który gwarantuje dyskrecję, by nikt nie dowiedział się, że posiada się taki problem. Gwarantuje to poznańska placówka Agnus, w której można zatrzymać się na określony czas albo tylko ją odwiedzać, poddając się terapii. Każda pani może więc wybrać najdogodniejszą dla siebie opcję i walczyć ze swym nałogiem w komfortowych dla siebie warunkach.

Napisz komentarz


Dnia 2018-04-26 15:44:09 Iga Adamska napisał:
Bardzo bliska znajoma długo się obawiała czy podjac terapie i po moich namowach, skorzystała z tej terapii... jest na jak najlepszej drodze wyjścia z nałogu...
Ocena: 5

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

Ebordi s.c.

Więcej
service picture

2Koła & Ski

Więcej