Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Świerk kłujący uprawa

Świerk kłujący uprawa
Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna Mosty 5 72-132 Mosty Tel.: 607 311 470 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Świerk kłujący uprawa

Choć igły świerka kłującego są takie, jak wskazuje nazwa, wszystkie pozostałe elementy składające się na charakterystykę tego drzewa wzbudzają raczej pozytywne skojarzenia. Mowa chociażby  o wysokości dochodzącej do 15-25 metrów, a także niezwykłej kolorystyce igliwia – nie tylko zielonej, ale również szarej czy niebieskawej.

Czy świerk kłujący jest wymagający, a uprawa szczególnie trudna? Niekoniecznie - w polskich warunkach, przy względnej wilgotności gleby i ekspozycji na słońce, choinka rośnie bez większych problemów. Żeby jednak cieszyć się zdrowym, dynamicznie rozwijającym się drzewem, warto zainwestować w oparciu o sprawdzone źródło.

Przedsiębiorstwem godnym zaufania jest działająca od 1996 roku firma abcmosty.pl, która oferuje ścięte i doniczkowe świerki kłujące, a także inne choinki. Selekcja sprawdzonych, przygotowanych do zasadzenia drzew spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak

Więcej
service picture

Galeria Stolarki

Więcej
service picture

Averto Sp. z o. o.

Więcej