Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

Rozrzutnik obornika 8 ton

Rozrzutnik obornika 8 ton
Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans Mazowiecka 18 06-200 Maków Mazowiecki Tel.: 29 765 02 54 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Rozrzutnik obornika 8 ton

Jeżeli poszukujesz roztrząsacza do średniej wielkości gospodarstwa, to z pewnością zadowoli Cię oferowany przez firmę P.H.U.P. Roltrans rozrzutnik obornika o ładowności 8 ton. Jest to maszyna, która świetnie sprawdza się w niedużych i średnich gospodarstwach poszukujących wielofunkcyjnej maszyny do roztrząsania torfu, kompostu, nawozu, a także materiałów półpłynnych. Poza tym może on także pełnić funkcję przyczepy, gdyż dopuszczony jest do poruszania się po drogach publicznych.

Podstawowym walorem tego roztrząsacza jest pionowy adapter, który może być wyposażony w 2 lub 4 bębny. Czterobębnowy roztrząsacz zapewnia wyjątkową równomierność oraz szeroki zakres rozrzutu obornika. Zestaw ten porusza się na podwoziu typu tandem i jest bogato wyposażony nawet w standardzie. Maszynę tę można łączyć z ciągnikiem przy pomocy zaczepu dolnego, co jest znacznie ułatwione dzięki podporze dyszla w postaci prostej śluby dwubiegowej. O pozostałym wyposażeniu standardowym, a także opcjonalnym możesz przeczytać na stronach producenta. Rozrzutniki tej firmy są niezawodne i służą przez wiele lat.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Więcej