Home
Dodaj firmę
Kontakt
Kategorie
Regiony

https://www.impactpowder.com/ | Lepsza strawność

https://www.impactpowder.com/ | Lepsza strawność
FERTIL-ECO Legnicka 28 94-234 Łódź Tel.: 724676094 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

https://www.impactpowder.com/ | Lepsza strawność

Każdy hodowca chce, aby jego zwierzęta były zdrowe i nie były narażone na działanie mykotoksyn, nie miały biegunek itp. Niezwykle ważne jest też przywrócenie właściwej mikroflory bakteryjnej, zwłaszcza jeśli zwierzę przechodziło jakąś infekcję.

Rekomendowana firma od lat stara się pomóc hodowcom i wdraża innowacyjne rozwiązania systemowe w zakresie żywienia zwierząt i ich ochrony przed szkodliwym działaniem toksyn, jakie mogą dostać się do pożywienia zwierząt, czyli do pasz.

Efektem dogłębnych badań, jakie firma prowadziła, jest IMPACT POWDER. To specjalny dodatek do pasz zwierząt, m.in. krów hodowanych, to minerał, który w naturalny sposób wspomaga u zwierząt procesy trawienne. Jednak lepsza strawność, to niejedyne korzyści, jakie daje stosowanie tego naturalnego minerału jako dodatku paszowego.

Wchodząc na impactpowder.com, dowiesz się, że hodowcy, którzy dodawali ten komponent do paszy krów mlecznych, mogli zrezygnować ze stosowania antybiotyków, o ile preparat był dodawany do paszy regularnie.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Xfelgi.pl

Więcej
service picture

Butik-Kesi

Więcej
service picture

IDEADECO

Więcej